Конденсаційні котли

Скоро настануть холоди і необхідно задуматися про облаштування опалення в будинку і на виробництві. Величезна кількість опалювальних приладів ставить в глухий кут при виборі, тому можна загубитися у великій різноманітності виробників і видах котельного обладнання. Конденсаційні котли вже більше десяти років з успіхом освоюють ринок України. Небувала економія газу при виробленні теплої енергії перетворила цю техніку в лідера опалювальних приладів як в побуті, так і на виробництві. До того ж конденсаційні котли вдвічі зменшують викиди шкідливих речовин в атмосферу, зберігаючи при цьому природу і запобігаючи парниковому ефекту від природного газу.


Компанія «Рост» пропонує перевірені моделі конденсаційних котлів з економією газу від 15 до 30%. Це унікальне обладнання за рахунок впроваджених сучасних технологій значно збільшує ККД котла, але при цьому економить споживання природного газу. Техніка працює в режимі конденсації пару, який має більше потужності для вироблення теплової енергії. Таке обладнання стало широко розповсюдженним на ринках опалювальної техніки, витісняючи стандартні опалювальні прилади. Конденсаційні котли не тільки економлять бюджет, а й мають сучасне оздоблення, прекрасно вписуючись в будь-який інтер'єр.


Зателефонувавши в компанію «Рост», Ви отримаєте повну консультацію по існуючим видам опалювальної техніки, а також зможете замовити вподобану модель. Менеджери підприємства розрахують необхідну потужність котла, підберуть вдалу модель для будинку або обігріву виробництва, а також проведуть монтаж. Сервісне обслуговування встановленої техніки підтримає довгу і безперебійну роботу котлів, а також дає гарантію на якісну техніку. Зробіть правильний вибір – звертайтеся до професіоналів, і Вам не доведеться шукати нових підрядників, щоб замінити згаслий котел.