Твердопаливні котли Будерус

Одне з найбільш економних видів опалення - це твердопаливні котли Будерус. Величезна кількість опалювального обладнання в лінійці компанії «Рост» розкриває великі можливості для облаштування теплом в зимовий період жилих будинків і виробничих приміщень. На будь-які питання компанія «Рост» знайде свою відповідь. У великій пропозицій є недорогі сталеві котли на дровах, піролізне обладнання потужністю від 20, 50, 350 і 700 кВт, а також чавунні котли з дорогими комплектуючими. На будь-який бюджет можна встановити опалення, обміркувавши з менеджером всі побажання і можливості клієнта.


Твердопаливні котли Будерус практичні у використанні для будь-яких приміщень. Продуманий дизайн і невеликі розміри допомагають вписатися в інтер'єр заміських будинків і виробничих будівель. Таке обладнання часто використовують в якості резервних котлів при підключенні газового обігріву. Твердопаливні котли Будерус економічні, практичні і можуть з легкістю замінити будь-яке опалювальне обладнання. Вони не вимагають великих вкладень в паливо і також довго тримають тепло в люті морози. Деякі моделі котлів можуть розігріватися не тільки дровами, брекетами і вугіллям, а й відходами від виробництва насіння. Сучасні топки здатні підтримувати тепло протягом багатьох годин, автоматично подаючи тепло в середину котла.


Компанія «Рост» має величезний досвід установки твердопаливного обладнання в будинках і на виробництві. Кваліфіковані фахівці в короткі терміни проведуть систему опалення усередині приміщення, підключать і проконтролюють роботу котла. Підведення опалювальної системи краще доручити професіоналам, щоб в подальшому не пошкодувати про втрачений час і гроші. Компанія «Рост» допоможе вирішити поставлені завдання і зробити якісне опалення в Вашому домі!