Теплові насоси

У майбутньому не тільки прогресивні споживачі будуть використовувати інноваційне опалення, збільшені тарифи змусять усіх перейти на альтернативний обігрів і забути про зростаючі ціни. Теплові насоси – одне з таких нововведень, здатне забезпечити теплом житлове та нежитлове приміщення. Система роботи цього обладнання дуже схожа на функцію кондиціонера, з однією лише різницею: теплові насоси працюють в режимі обігрівача, а не охолоджувача повітря. Зовні це обладнання в точності нагадує кондиціонер, маючи всередині вентилятор, а також два закритих блоки для вулиці і домашнього розміщення. Тільки конденсатор віддає тепло всередину будівлі, а не навпаки і тим самим нагріває приміщення. Високий коефіцієнт перетворення тепла в рази перевищує показники іншого обладнання, ставлячи теплові насоси в ряд економного опалення.


Теплові насоси від компанії Будерус - це висока якість і сучасне виконання обов'язків теплообмінників. Така установка чудово виглядає в житловому будинку, офісній будівлі і на виробництві. Різні потужності обладнання, конструкції і розміри дозволяють встановлювати теплові насоси в будь-яких приміщеннях, незалежно від квадратури і їх призначення. На вибір компанія «Рост» пропонує навісні комплекти, підлогові теплообмінники з різними варіантами використання в опалювальній системі. Тиха робота, програмовані режими і вдосконалений дизайн дозволяє замінити класичне опалення на економний варіант обігріву і не залежати від цін на газ.


Компанія «Рост» володіє величезним досвідом установки теплових насосів і може налагодити функціонування системи з сонячними колекторами. Зважившись на серйозний крок переобладнання опалення в своєму будинку, краще відразу зателефонувати професіоналам і обговорити всі нюанси майбутніх витрат. Фахівці компанії допоможуть вибрати найбільш вигідний варіант для обігріву будинку або будівлі, а також проведуть весь монтаж, не забуваючи про гарантії своїх робіт.