Обирайте втілення для ваших теплих ідей

 

Переваги техніки BUDERUS


 

Котли Будерус – сучасне і надійне технічне рішення для:

-  опалення житлового будинку,

-  автономного опалення квартири;

- обігріву офісних, торгівельних, виробничих чи складських приміщень;

- забезпечення гарячої водою та паром технологічних процесів;

- для площ любого розміру, при наявності чи відсутності газопостачання.

 

 

            Ціна на котли марки Будерус в цілому не відрізняється від вартості інших європейських марок. Підтверджена авторитетом якості німецьких виробів та заслуженою довірою користувачів на протязі більше як двісті років.

 

 

Обов’язкова знижка від прайсу надається на котел для опалення,

на всю техніку і комплектуючі для монтажу котельної,

на пакети для альтернативного опалення.

 

 

Buderus – це котел адаптований до українських параметрів палива, десятиріччями стабільно працює в заданому режимі. Для регламентної роботи достатньо стандартних умов експлуатації та періодичного обслуговування.

 Автоматично налаштовується на зміни зовнішніх показників, можна керувати через Інтернет.

При розробці нових моделей використані енергоефективні технології та комплектуючі.  Економніший на 25-30 відсотків від своїх попередників. Що, з врахуванням ціни на енергоносії, відчутно зменшує вартість опалення.

Навісні котли останніх моделей змінюють відношення до розміщення їх в інтер’єрі. Їх уже не ховають в технічних та підсобних приміщеннях. Лицьову скляну панель  можна підібрати під колір кухонної техніки, або вигідно виділити на фоні меблів чи декору стіни. Вибір місця для встановлення котла тепер обмежуються тільки вимогами технічних нормативів. Окрім зовнішньої привабливості - техніка безшумна і на відволікає від звичайних справ своєю роботою.

З огляду на обсяг продажів опалювальної техніки на світовому та українському ринках за попередні роки, для нас як дилерів, приємно відмітити, що симпатію та перевагу в виборі споживачі, в своїй більшості, віддають надійним,  прогресивним та економним котлам Buderus. Їх вибір безумовно спирається на позитивні відгуки багатьох людей, які вже давно користуються цією технікою.